ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Наукова діяльність

Кафедра загальної та прикладної фізики проводить наукові дослідження з напряму „Фізика твердого тіла”, які очолює доктор фізико-математичних  наук, професор Галущак М. О.

Науковим досягненням кафедри сприяє тісна співпраця з вченими інститутів НАН України: Інститут фізики, Інститут фізики напівпровідників, Інститут металофізики, а також з відомими вченими  Прикарпатського, Львівського національних університетів, Львівської та Київської політехнік, Сумського державного університету.

Завідувачем кафедри проф. Галущаком М.О. у 2010 р. та у 2013 р. виграно тендер серед наукових проектів, оголошених МОН України. З 1 січня 2010 року на кафедрі виконували держбюджетну фундаментальну тему «Дослідження нових методів перетворення сонячної та теплової енергії в електричну». Участь у теоретичних і експериментальних дослідженнях брали 1 доктор наук, 6 кандидатів наук, 2 аспіранти, 2 студенти. Виконання теми було розраховано на 3 роки. Результатом науково-дослідної роботи є розробка нового методу перетворення сонячної та теплової енергії в електричну та дослідний зразок технічного засобу для реалізації розробленого методу.

Сьогодні колектив кафедри проводить дослідження, пов'язані зі створенням відновлювальних джерел енергії. Зокрема, у 2015 р. направлено запит на участь у конкурсі науково-технічних проектів за державним замовленням на науково-технічну продукцію за темою "Технологія напівпровідникових структур і термоелектричних перетворювачів енергії спеціального призначення".