ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Вітаємо наших студентів - переможців науково-технічної конференції ІФНТУНГ

27 квітня 2017 року в приміщенні п’ятого корпусу ІФНТУНГ відбувся ІІ етап студентської конференції, на якій було представлено 10 доповідей переможців І етапу конференції, який відбувся на кафедрах нашого інституту.

Варто зазначити, що науково-дослідна робота студентів є ефективним методом підготовки якісно нових фахівців у вищій школі. Традиційні наукові конференції серед студентської молоді стимулюють учасників шукати творчі підходи до сприйняття знань і практичне застосування їх для вирішення завдань і наукових проблем, розвивають їх фахову ініціативу.

Учасники ІІ етапу студентської науково-технічної конференції показали своє творче мислення, індивідуальні здібності та дослідні навички. Обговорення наукових тем відбувалося досить жваво, оскільки кожен з студентів представив зріле ґрунтовне актуальне дослідження. За результатами виступів-презентацій на  конференції було визначено трьох переможців, серед яких І місце здобув  Петринюк Олег( студент групи НБт-15-1) з доповіддю на тему «Очищення забруднених водних середовищ електрохімічним методом» (науковий керівник – д.т.н. Челядин Л.І., каф. Хімії). Друге місце здобув Дерев'янко Роман Юрійович (студент групи НГЗ-16-1) з доповіддю на тему «Вплив підготовки води на властивості виробів з бетону» (науковий керівник - Мельник О.Д., каф. Хімії). Третє місце здобула Кушнірчук Вікторія Василівна та Онищак Тетяна Ігорівна (студентки групи ПЕ-14-2) з доповіддю на тему «Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення міст та районів в Івано-Франківській області у 2015р.» (науковий керівник - к.т.н. Михайлюк Ю.Д. каф. екології).

Навігація

Головна Новини Вітаємо наших студентів - переможців науково-технічної конференції ІФНТУНГ