ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Вкотре студенти ІЕІ відправились на навчання у Краківську гірничо-металургійну академію ім. Сташица (AGH)

У рамках програми отримання подвійних дипломів вже 4 рік студенти нашого інституту мають можливість навчатись в Польщі. Цього року 10 студентів нашого інституту приступили до навчання. Супроводжували студентів проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик Олег Миколайович та директор ІЕІ Мазур Мирослав Павлович.

 

 

Нагадаємо, що навчання є безкоштовним. Студенти нашого інституту живуть у студентському гуртожитку Олімп. Хоча цього року кількість студентів зменшилась, у порівнянні з минулими роками, та все ж віримо, що навчання пройде надзвичайно цікаво та принесе хороші результати. Виконуючи лабораторні і практичні роботи на сучасному обладнанні, студенти зможуть здобути хороші знання, а у вільний від навчання час – побачити найцікавіші місця Польщі та Європи.


Бажаємо студентам успіхів у навчання та дякуємо за допомогу директору інституту Мазуру М. П. та проректору ІФНТУНГ Мандрику О. М.

 

Навігація

Головна Новини Вкотре студенти ІЕІ відправились на навчання у Краківську гірничо-металургійну академію ім. Сташица (AGH)