ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...В ІФНТУНГу обрали Міс Університету Нафти і Газу

28 квітня  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу пройшов конкурс краси "Міс Університету Нафти і Газу 2015".
За титул змагались дев'ять дівчат з ІФНТУНГу: Вікторія Станкевич, Марія Йосифів, Ірина Іванюк, Дарина Мацицька, Мар'яна Процюк, Анастасія Стасів, Марта Марущак, Анжела Притула та Анна Новосад.
В ході конкурсу дівчата розповіли трішки про себе, станцювали кілька танців, виходили на сцену в вечірніх сукнях та навіть у купальниках - цей вихід чоловіча частина аудиторії зустріла особливо бурхливими оплесками. Також на сцені встигла виступити КВН-команда "Нафіга", молодіжний рок-гурт "Патроничі" в акустичному форматі та багато хто ще.
Вітаємо Анастасію Стасів, студентку нашого інституту гр. ПЕ-13-1, яка здобула перемогу в конкурсі "Міс Університету Нафти і Газу 2015" та здобула титул "Міс глядацьких симпатій". Також вітаємо нашу студентку  Мар'яну Процик із здобуттям титулу "Міс Вишуканість".

 


Навігація

Головна Новини В ІФНТУНГу обрали Міс Університету Нафти і Газу