ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Студенти інженерно-екологічного інституту долучились до екологічної акції “Година землі – 2015”

Івано-Франківськ долучивля до всесвітньої акції "Година Землі", організували яку студенти інженерно-екологічного інституту. Це щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Світовим фондом дикої природи). Цього року вона відбулася 28 березня із 20:30 по 21:30 біля міської ратуші, метою акцію було привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Акцію організували Ініціативна група EcliSt (EcoLifeStyle) та студенти інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ за підтримки Івано-Франківської ФРІ (Івано-франківська фундація регіональних ініціатив), Бюро УГКЦ з питань екології, молодіжного МВК (молодіжний міськвиконком) та профспілки студентів ІФНТУНГ.

Незважаючи на дощ та непогоду, молодь міста, та зокрема студенти нашого інституту, приєналися до акції та стали учасниками символічного флешмобу. Під звуки музики молодь зі свічками в руках почала формувати різноманітні фігури. Своєми діями студенти хочуть закликати людей до проблем екології, раціонального використання природніх ресурсів, збереження навколишнього середовища, адже це наш спільний дім.

Підтримували студентів директор ІЕІ Мазур М. П., заступник директора ІЕІ Стеліга І. І, доц. каф. екології Орфанова М. М.

Більше фотографій ТУТ.

Навігація

Головна Новини Студенти інженерно-екологічного інституту долучились до екологічної акції “Година землі – 2015”