ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Вітаємо Чепурну Тетяну Богданівну із призначенням гранта Президента України

24 вересня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2014 рік». Гранти були призначена 42 молодим ученим із всієї України.
Серед них Чепурна Тетяна Богданівна – 1986 року народження, кандидат геологічних наук, доцент кафедри Геотехногенної безпеки та геоінформатики. Грант надано для проведення наукового дослідження «Прогнозування селевих процесів із застосуванням ГІС-технологій та розробка прогностичної моделі селевої небезпеки для території Карпат».
Тож вітаємо Тетяну Богданівну із цією перемогою та бажаємо їй міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перпектив.
Джерело інформації – офіційний сайт Президента України Петра Порошенка:

 

Навігація

Головна Новини Вітаємо Чепурну Тетяну Богданівну із призначенням гранта Президента України