ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...IAESTE практика в Німеччині

Щороку студенти нашого інституту проходять навчальну та виробничу практику у різних регіонах України. Справжнім досягненням цього року стало те, що 7 студентів нашого інституту провели літню практику в університетах Німеччини та Польщи. Однією із цих студенток була я, Гурська Наталя, студентка ІІІ курсу. Я взяла участь у IAESTE - міжнародній асоціації обміну студентами технічних спеціальностей.

 

Моє стажування проходило у м. Галле в Martin Luther University of  Halle-Wittenberg, заснованому в 1502 р, на факультеті природознавства  у відділі дистанційного зондування та картографії. Протягом 3 місяців я працювала із німецькою робочою групою над одним із найбільших проектів про інвазійні види рослин та проведення спектрального аналізу різних геологічних матеріалів. Моїми завданнями були  як польові виміри по усій землі Саксонія-Анхальт, так і робота над опрацюванням результатів вимірів, оцифрування карт, робота із аерофотознімками та GPS-системами, використання різних ГІС-пакетів, створення репорту та документації із результатів. Взагальному я працювала із такими програмами як QGis, CoralDraw, AutoCAD, Photoshop та ін.

Мій керівник практики Крістіан Гетце, професор Корнелія Гласер та уся робоча група надзвичайно гостинно зустріли мене та допомогли ознайомитись із специфікою роботи, навчили працювати із сучасним обладнанням та чудовими лабораторіями. За  весь період практики я відвідала більше 10 презентацій про сучасні напрямки використання дистанційного зондування Землі та сучасні геодезичні прилади, а також інші надзвичайно цікаві теми.
Окрім здобуття професійних навиків я отримала чудову практику спілкування англійською та німецькою мовами, можливість познайомитись із культурою різних національностей. Із студентами IAESTE ми багато подорожували містами Німеччини, влаштовували разом різноманітні вечори та вечірки. Це дало можливість подружитись та обмінятись досвідом навчання із людьми різних країн світу.

Тому бажаю кожному студенту скористатись такою можливістю і отримати незабутні  враження на все життя.
Більше фотографій Ви можете знайти ТУТ

Студентка гр. ГКЗ-11-4
Гурська Наталя

Навігація

Головна Новини IAESTE практика в Німеччині