ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...В Маріямпільській екологічній лабораторії ІФНТУНГ встановлено систему сонячних колекторів

За участю ІФНТУНГ для Дністровського інженерно-екологічного протипаводкового полігону в с. Маріямпіль Галицького району, на якому студенти-екологи, -геодезисти та -землевпорядники інженерно-екологічного інституту проходять літні практики, був виграний європейський грант на тему «Впровадження технологій, що забезпечують зниження забруднення атмосферного повітря в с. Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області. Інноваційні енергоефективні заходи зі встановлення системи сонячних колекторів та вітрогенератора».

 

До фінансування проекту долучилися Європейський Союз, Галицька районна адміністрація та ГО «Відродження Маріямполя».

Перший етап проекту щодо встановлення системи сонячних колекторів був завершений в липні 2014 року. Закуплено устаткування, проведено будівельні роботи, прокладено технологічні комунікації. Загальна вартість даного етапу проекту 350 000 грн. Під час літньої практики студенти-екологи ІЕІ допомагали проводити роботи з озеленення території та благоустрою.

Система сонячних колекторів дозволить отримувати в корпусі лабораторії теплу воду, яка буде використовуватись як для побутового призначення, так і для системи теплопостачання.

В майбутньому на території Маріямпільської екологічної лабораторії ІФНТУНГ заплановано встановити вітрогенератор (другий етап проекту), а також завершити проектні роботи спільно з інститутом нафтогазової інженерії щодо можливості використання геотермальної енергії. Це б допомогло не тільки заощаджувати енергоресурси, але й розширити контингент студентів, які могли б проходити практики та проводити науково-дослідні роботи на Дністровському інженерно-екологічному науково-навчально-виробничому протипаводковому полігоні.

 

Територія Маріямпільської екологічної лабораторії ІФНТУНГ

На території лабораторії встановлено 4 секції сонячних колекторів

http://nung.edu.ua

Навігація

Головна Новини В Маріямпільській екологічній лабораторії ІФНТУНГ встановлено систему сонячних колекторів