ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Святкування Всесвітнього дня навколишнього середовища в ІФНТУНГ

На днях інженерно-екологічний інститут відсвяткував ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, його також називають ДНЕМ ЕКОЛОГА, який відзначають 5 червня. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 15 грудня 1972 р. на конференції з проблем навколишнього середовища (Стокгольм), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).
На свято були запрошені учні природничо-математичного ліцею зі своїми наставниками.
Студенти кафедри екології підготували святковий концерт, де представили свої власні вірші. Жваві мініатюри на тему "Один день з життя кафедри" і "Показ мод" викликали бурхливі оплески.
Працівники кафедри екології також відчули радість свята, адже за наказом ректора, за досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, почесними грамотами та грошовими винагородами були нагороджені Адаменко О. М., Міщенко Л. В., Орфанова М. М., Манюк О. Р., Зоріна Н. О., Стельмахович Г. Д., Кундельська Т. В., Шевчук Н. М., Скорбач М. Б. та Новицька Л. Я.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ З СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ІЕІ ІФНТУНГ


Навігація

Головна Новини Святкування Всесвітнього дня навколишнього середовища в ІФНТУНГ