ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...ТОЛОКА В МАРІЯМПОЛІ

З наближенням великого християнського свята - Воскресіння Христового кожний український господар повинен прибрати та очистити свою господарку. Тому 14 квітня 2014 року   студенти-екологи Інженерно-екологічного інституту на чолі з директором інституту Мандриком О.М. та доцентом Зоріним Д.О., за підтримки фірми Danosha, як справжні християнини, під  девізом «Україна починається з тебе» провели толоку у селищі Маріямпіль Галицького району, де знаходиться база практик нашого інституту.

43 студенти спільними зусиллями з працівниками фірми Danosha озеленили та привели в порядок територію бази та околиці села Маріямпіль.  Погода посприяла втіленню наших планів. Ми садили дерева та квіти, збирали сміття, білили стовбури дерев. Студенти працювали відповідально та усердно, після чого були винагороджені солодким частуванням.

Ми розуміємо, щоб покращити екологічний стан країни, ми повинні починати самі з себе та з маленької справи. Саджаючи дерева, ми даємо надію на світле майбутнє наступним поколінням.

Хочеться вірити, що громадяни України це свідомі люди, які допомагатимуть одне одному берегти екологію.  Надіємось, що на наступний раз ще більше людей приєднаються до такої ідеї.

 

Змінимо Україну на краще разом!

Більше фото у нашому ФОТОЗВІТІ.

Навігація

Головна Новини ТОЛОКА В МАРІЯМПОЛІ