ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...В ІФНТУНГ відзначили День української писемності та мови

З нагоди відзначення Дня української писемності і мови викладач кафедри теорії та практики доц. Якібчук М.В. привітала студентів інженерно-екологічного факультету, зазначивши, що рідна українська мова завжди стоїть коло вівтаря національного храму науки.

750

Активно долучилися до свята студенти груп ГКЗ-12-2,4. Процик Мар’яна підготувала наукове повідомлення про Нестора Літописця, Хоміцька Ольга виступила з доповіддю про розвиток і становлення української мови. Федів Юлія наголосила, що вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця робиться для того, щоб привернути увагу до історії, української книги і до сучасних її проблем.

Всіх зворушив до глибини душі виступ Миколи Глодов’юка, який прочитав вірш В.Баранова «До українців».  Не менш зворушливим був виступ Оксани Пони, яка продекламувала вірш О.Атаманчук  «Без рідної мови». Петришин Василь написав поезію «Любіть Українську мову»:

Наша мова, Україно,

Неосяжна і звучна,

Мила серцю і єдина

Від Донбасу і Карпат…

Також не залишили байдужими виступи студентів: Гринишин Анни («Рідна наша мова» Н.Колісніченко), Матвія Євгена («Коли забув ти рідну мову…» Д.Білоус) та авторський вірш Білінської Юлії «Моя Україно». Виступи студентів завершила Мілюкова Олена з віршем Д.Павличка «Рідна мова».

У рамках святкування Дня української писемності та мови студенти провели акцію «Молодь за українську мову», вручаючи перехожим листівки з написом «Розмовляй українською! Наша мова – солов’їна!»

Активними учасниками стали Оксана Пона та Процик Мар’яна.

З ініціативи викладачів українських філологів 9 листопада 2012р. відбулося написання диктанту національної єдності.

В Університеті також розгорнуто тематичну виставку про українську писемність та мову, про вивчення української мови іноземними студентами.

Фотозвіт святкування Дня української писемності і мови підготували студенти груп ГКЗ-12-2,4 Дяків Роксолана та Куш Ярослав.

Навігація

Головна Новини В ІФНТУНГ відзначили День української писемності та мови