ОголошенняОпрацьовані рейтинги про виплату стипендій

Нові рейтинги про виплату стипендій вже готові. Щоб подивитися свій рейтинг, перейдіть за посиланням нижче. ...
Читати більше...

Нові стипендії

До уваги студентів. На сьогодні директори інститутів опрацьовують рейтинги про виплату стипендій. Орієнтов...
Читати більше...

До уваги студентів магістрів набору 2015 року!

З 16.01.2017 по 05.02.2017 всі викладачі випускних кафедр будуть на роботі і перебуватимуть в 0 корпусі. Також буде можл...
Читати більше...Екогеофорум 2018

 

Обрали містера ІФНТУНГ

18 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс чоловічої краси та стилю "Містер ІФНТУНГ", ініціатором та організатором якого став Студентський парламент, Центр культури і дозвілля студентів, ректорат ІФНТУНГ. Мета цього конкурсу - сприяти формуванню в молоді гуманного світогляду, виховання естетичного смаку, пропаганда моральних цінностей та здорового способу життя. За це почесне звання змагалися 6 представників інститутів ІФНТУНГ. Кожен номер оцінювало компетентне журі у складі:  Джички Елеонори («Міс Університету нафти і газу – 2017»), Анни Федьків (ліцензований інструктор програми Zumba Fitness(R), Aqua zumba(R), організатор та презентер Zumba Fitness Party в Івано-Франківську), Колі Машталіра (Black Store), Влада Осипова (iPeople), Олега Демачковича (Apple Family), Віри Палюги (Barbershop GENTLEMEN'S CLUB), Юрія Сулика (Yoga If school), Вікторії Романчук (Shanti).

Детальніше...

 

Ми робимо Івано-Франківськ чистішим

Студенти нашого інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу разом з директором Мирославом Мазуром, його заступниками директора Ігорем Чепурним і Володимиром Романюком та кураторами груп  долучились до  масштабної  щорічної  Всеукраїнської  соціально-екологічної  акції з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою разом!» та еко-фестивалю «ЧИСТОFEST».  Цьогорічне гасло заходу – «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою» залучило до прибирання мільйон українців, серед яких й викладачі кафедр ІЕІ, небайдужі студенти-екологи та -землевпорядники майже всіх курсів.  Особливо активними були першокурсники – вони вперше беруть участь у такій акції.

Детальніше...

 

Вітаємо наших студентів - переможців науково-технічної конференції ІФНТУНГ

27 квітня 2017 року в приміщенні п’ятого корпусу ІФНТУНГ відбувся ІІ етап студентської конференції, на якій було представлено 10 доповідей переможців І етапу конференції, який відбувся на кафедрах нашого інституту.

Варто зазначити, що науково-дослідна робота студентів є ефективним методом підготовки якісно нових фахівців у вищій школі. Традиційні наукові конференції серед студентської молоді стимулюють учасників шукати творчі підходи до сприйняття знань і практичне застосування їх для вирішення завдань і наукових проблем, розвивають їх фахову ініціативу.

Детальніше...

 

Наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Екологічна безпека"

Cтуденти нашого інституту Микицей М., Юпин В., Цаволик М. взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека», що відбувся на початку квітня 2017року  у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. В Олімпіаді брали участь близько 80 студентів ВНЗ зі всієї України.

За результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» конкурсні результати Юпин Василини та Цаволик Марії  були відзначені дипломами Оргкомітету II ступеня «За високий рівень знань» за підписом Голови конкурсної комісії.

Студент Михайло Микицей посів III місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» та був нагороджений грамотою.

Щиро вітаємо наших студентів з почесною відзнакою і бажаємо їм подальших перемог!

 
Більше статтей...

Навігація

Головна Новини